Kredyty

Chcąc dysponować szeroką ofertą współpracujemy z wieloma bankami, nie będąc przy tym powiązanym z żadną instytucją finansową. Wybieramy najkorzystniejsze oferty, jakie dostępne są w danym czasie na rynku, zapewniając przy tym ochronę Twoich interesów i finansów.

Pożyczki Pozabankowe

To pieniądze, które można otrzymać w bardzo krótkim czasie, bez konieczności składania różnego rodzaju zaświadczeń oraz formalności. Aby móc skorzystać z pożyczki pozabankowej z reguły wystarczy wypełnić wniosek. Pieniądze szybko trafiają na nasze konto. Pożyczki pozabankowe udzielane są na małe kwoty (zazwyczaj do kilku tys. zł) oraz na krótkie okresy spłaty (do kilku miesięcy).

Leasing

Pomożemy Ci w sfinansowaniu zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń. To oferta dla wszystkich, którzy cenią czas i wygodę. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami, co daje nam komfort pracy a Tobie leasing z najniższym oprocentowaniem.

Metale Inwestycyjne

SZWAJCARSKIE DEPOZYTY METALI INWESTYCYJNYCH

Faktoring

Wykonałeś usługę, zrealizowałeś projekt, sprzedałeś towar, ale zarobionych pieniędzy nie masz na koncie bo wystawiasz faktury z długimi terminami płatności? Dzięki faktoringowi będziesz mógł nie tylko zaksięgować fakturę, odprowadzić CIT i VAT, ale co ważne, szybko uzyskasz pieniądze.

Oferta dla Rolnika

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowej gospodarstw rolnych niezależnie od ich wielkości.

AURUM Residence

Aurum Residence to miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego mieszkania w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją, która składa się z 25 mieszkań i wyróżnia się nowoczesną architekturą – szklanymi i metalowymi elementami wykończenia. To doskonałe połączenie gwarantuje ponadczasowy design inwestycji i wyróżnia ją na tle innych budynków tego typu.

aLVOR – TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

Faktoring

Wykonałeś usługę, zrealizowałeś projekt, sprzedałeś towar, ale zarobionych pieniędzy nie masz na koncie bo wystawiasz faktury z długimi terminami płatności? Dzięki faktoringowi będziesz mógł nie tylko zaksięgować fakturę, odprowadzić CIT i VAT, ale co ważne, szybko uzyskać pieniądze, które wykorzystasz na realizację nowych zleceń.

Jak działa faktoring?

Masz dość czekania na przelewy od kontrahentów?

30, 45, 60, 120 dni? Oczekiwanie na zapłatę należności może wydłużać się w nieskończoność, co negatywnie wpływa na płynność finansową firmy. Wiesz doskonale, że podstawą sukcesu biznesowego jest długofalowa, partnerska współpraca z kontrahentami. Ale równie istotny jest stabilny przepływ gotówki. Rozwiązaniem jest faktoring.

Odzyskiwanie należności to temat, z którym mierzy się wiele przedsiębiorców. Uzyskanie zapłaty za usługę to często proces długi i uciążliwy, wiele osób też zwyczajnie nie wie jak się za to zabrać. Rozwiązaniem może być wykup wierzytelności przez firmy specjalizujące się w uzyskiwaniu zapłaty. W naszej usłudze faktoringu znajdziesz optymalne rozwiązanie – pewność finansowania nawet przy długich terminach płatności za towary i usługi. Oferujemy różne formy faktoringu: klasyczny faktoring z regresem i pełny, faktoring odwrotny, uproszczony, mikrofaktoring i nanofaktoring.

Wybór zgodnie z potrzebą

Wybierz jeden z kilku wariantów faktoringu.

Wykorzystaj swój potencjał

Już nie musisz tracić cennych zasobów na negocjowanie terminów płatności.

Zyskaj kapitał obrotowy

Tak ważny do stabilnego działania firmy oraz utrzymania płynności finansowej.

Popraw zdolność kredytową

Sięgaj bez skrępowania po dodatkowe źródła finansowania dla firmy.

1. Wystawiasz fakturę

Wykonujesz usługę, realizujesz projekt, sprzedajesz towar i wystawiasz Klientowi fakturę, nawet z długim terminem płatności, przy pełnej kontroli swoich inwestycji.

3. Wolne środki

Masz pieniądze na bieżące wydatki i kolejne zlecenia. Nie czekasz, nie masz zatorów płatniczych, nie masz zamrożonych pieniędzy. Masz za to więcej zleceń i więcej inwestycji!

2. Wypłacamy pieniądze

Fakturę przekazujesz nam i wypłacamy Ci pieniądze. Korzystając z faktoringu pieniądze z wystawionych faktur możesz mieć na firmowym koncie jeszcze tego samego dnia!

4. Płatność

Wypłacamy Ci praktycznie od ręki (zazwyczaj w ciągu niecałych 24h – do 100% wartości faktury) zarobione przez Ciebie pieniądze i czekamy na wpłatę od Twoich klientów!

wyeliminuj ryzyko niewypłacalności Swoich kontrahentów

Jakie są korzyści wynikające z faktoringu?

Zapewniasz płynność i stabilność finansową swojej firmie. Masz gwarancję bezpieczeństwa, bo w razie problemów z brakiem gotówki na bieżące działania, zawsze możesz sfinansować fakturę i błyskawicznie uzyskać dostęp do zamrożonych w niej pieniędzy.

Kto może skorzystać z faktoringu?

Wszystkie firmy (w tym jednoosobowe działalności gospodarcze (JDG), startup’y i przedsiębiorstwa z sektora MŚP – małe i średnie przedsiębiorstwa), które rozliczają się bezgotówkowo na podstawie faktur z odroczonym terminem płatności.

Na bieżąco obsługujemy już ponad 80 firm!

Współpracujemy z 6 najlepszymi firmami faktoringowymi w Polsce

%

Zaproponujemy Ci produkt w 100% dopasowany do Twojej firmy

Rodzaje faktoringu

Zwiększ swoją atrakcyjność względem potencjalnych odbiorców, oferując im wydłużone terminy płatności, przy zachowaniu płynności finansowej własnego przedsiębiorstwa

Faktoring niepełny

to rozwiązanie zapewniające firmie płynność finansową, zwiększające jej konkurencyjność oraz oddalające ryzyko występowania zatorów płatniczych. Faktoring niepełny (z regresem) sprawia, iż firma dysponuje środkami pieniężnymi zaraz po dokonaniu sprzedaży – zanim minie termin spłaty należności bezpośrednio od odbiorców.

Jaki jest schemat transakcji:

 • Klient z tytułu sprzedaży towarów lub usług wystawia faktury na swoich odbiorców.
 • Klient zbywa wierzytelności i dostarcza kopię faktury.
 • Faktor udziela Klientowi finansowania z tytułu wykupionych wierzytelności w postaci zaliczek od 80 do nawet 100% wartości faktury do 24h po jej otrzymaniu.
 • W przypadku opóźnienia w zapłacie faktury przez odbiorcę następuje kontakt się z odbiorcą.
 • Odbiorca dokonuje płatności za zakupione towary i usługi.
 • Rozliczana jest wierzytelności i zostaje przekazana na konto Klienta

Faktoring z cesją cichą i faktoring z cesją jawną

Faktoring z cesją cichą – jeśli umowa handlowa między Tobą a Twoim klientem nie definiuje tego inaczej, Twój kontrahent nie dowiaduje się o tym, że korzystasz z usług faktoringu (nastąpiła cesja wierzytelności i to nie Ty, a Twój Faktor czeka teraz na spłatę wierzytelności). ZALETY? Twoi kontrahenci są spokojni, o niczym nie wiedzą, z ich punktu widzenia nic się nie dzieje, a Ty dostajesz swoje pieniądze od razu.

Faktoring z cesją jawną – faktor informuje Twojego klienta, że doszło do cesji wierzytelności i że teraz to on (Faktor) będzie oczekiwał na uregulowanie należności za fakturę. ZALETY? Faktor oferuje dłuższy termin na spłatę, co sprawia, że Twój kontrahent jeszcze chętniej z Tobą współpracuje. Jest przy tym bardziej zdyscyplinowany, jeśli chodzi o uregulowanie należności w terminie.

Faktoring pojedynczy i faktoring globalny

Faktoring pojedynczy  – faktorowi przekazujesz do sfinansowania tylko wybrane przez Ciebie faktury. Doskonała opcja dla Ciebie, jeśli: potrzebujesz finansowania jedynie od czasu do czasu, realizujesz jednorazowe transakcje i wystawiasz faktury z tego tytułu, masz za dużo środków zamrożonych w fakturach lub potrzebujesz szybkich pieniędzy na inwestycję.

Faktoring globalny – jest typowym produktem faktoringowym, w ramach którego przekazujesz do Faktora wszystkie faktury wystawiane klientom zgłoszonym i zaakceptowanym w ramach Twojej usługi

Faktoring pełny

to usługa umożliwiająca nabywanie, finansowanie przed terminem płatności oraz zarządzanie portfelem należności. Rozwiązanie to zapewnia przejęcie przez Faktora ryzyka niewypłacalności kontrahenta. Faktoring pełny to usługa, dzięki której w sytuacji braku zapłaty od Kontrahenta zobowiązania do spłaty wierzytelności przejmuje Faktor.

Jaki jest schemat transakcji:

 • Faktorant (Klient) z tytułu sprzedaży towarów lub usług wystawia faktury na swoich odbiorców
 • Faktorant posiada ubezpieczenie bądź za naszym pośrednictwem ubezpiecza wierzytelności.
 • Faktorant zbywa wierzytelności na rzecz Faktora, dostarcza oryginał faktury do Faktora.
 • Faktor udziela Klientowi finansowania z tytułu wykupionych wierzytelności z postaci zaliczki, najczęściej 90% jej wartości natychmiast po jej otrzymaniu.
 • Kontrahent dokonuje płatności za zakupione towary i usługi do Faktora.
 • Faktor rozlicza wierzytelności spłacone przez Kontrahenta i przekazuje pozostałą należność Faktorantowi.

Faktoring odwrotny

to rozwiązanie zapewniające finansowanie zakupów, które umożliwia terminowe regulowanie zobowiązań wobec Dostawców bez naruszania płynności finansowej firmy. Firma nie musi pamiętać o terminach płatności dla Dostawcy, otrzymuje zapłatę w terminie Faktora, natomiast Klient spłaca zobowiązanie do Faktora w nowym, wydłużonym terminie.

Jaki jest schemat działania:

 • Klient z tytułu zakupu towarów lub usług otrzymuje faktury od dostawców.
 • Klient zgłasza do Faktora faktury do finansowania.
 • Zapłata przez Faktora za fakturę wystawianą przez dostawcę Klientowi.
 • Klient dokonuje spłaty zobowiązania na rachunek Faktora.

Faktoring nie przyczynia się do wzrostu zadłużenia Twojej firmy

Faktoring nie zmniejsza zdolności kredytowej

Faktoring nie wymaga twardych zabezpieczeń

Faktoring nie nie pogarsza ratingu przedsiębiorstwa

Faktoring daje daje Ci przewagę konkurencyjną

Faktoring poprawia skuteczność zarzadzania wierzytelnościami

Faktoring pozwala ograniczyć koszty administracyjne

Kiedy zainteresować się faktoringiem?

Faktoring jest szczególnie polecany, gdy:

 • potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki,
 • Twoi odbiorcy oczekują dłuższych terminów płatności,
 • masz stałych i zaufanych odbiorców towarów i usług, którzy oczekują lepszych warunków współpracy,
 • rozpoczynasz współpracę z nowym kontrahentem i nie znasz jego pozycji rynkowej oraz zdolności do terminowego regulowania zobowiązań,
 • Twoim celem jest zdyscyplinowanie i zmobilizowanie dłużników do terminowego wywiązywania się z płatności,
 • ponoszone przez Ciebie koszty z tytułu udzielanych kredytów kupieckich są zbyt wysokie,
 • chcesz dokładniej planować wpływy i wydatki.

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb

Daj się poznać, a my postaramy się znaleźć ofertę dla Ciebie. Nasz produkt jest prosty i przyjazny firmie. Zdobyliśmy uznanie i zaufanie wielu Klientów, a nasze usługi są jednymi z najchętniej wybieranych na rynku. Stawiamy na transparentność i uczciwość.

Nie marnujemy czasu

Mamy proste i przejrzyste procedury, decyzje podejmujemy szybko. Otrzymujesz pieniądze przeważnie w ciągu 24 godzin.

Jesteśmy elastyczni

Negocjować można prawie wszystkie warunki umowy: wysokość prowizji i opłaty przygotowawczej, ogólny limit finansowania, limity przyznane na poszczególnych płatników, liczbę dni karencji, liczbę dni regresu, rodzaje zabezpieczeń. Na bieżąco wprowadzamy do swojej oferty nowe rozwiązania. Przedsiębiorcom oferujemy również praktyczne narzędzia odpowiadające na potrzeby rynku i pomagające im w rozwoju. Faktoring to nie tylko poprawa płynności finansowej, to również dodatkowe, pośrednie korzyści, dostrzegalne w szerszym kontekście. Do tych korzyści należą niewątpliwie budowanie wzorowych relacji biznesowych oraz budowanie wizerunku solidnej, godnej polecenia marki. Proponowane rozwiązania dostosowane są do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców i odpowiadają wymaganiom małych i średnich firm, startupów, jak również jednoosobowych działalności gospodarczych i freelancer’ów. Obsługujemy również przedsiębiorstwa z branży transportowej, budowlanej, spożywczej, handlowej, hotelarskiej czy usługowej.

„Znakomita współpraca. Zadbano o nas pod każdym względem, o nic nie musieliśmy się martwić. Polecam bez wahania!”

„Nie pierwszy raz korzystaliśmy z usług Alvor i podejrzewam, że nie ostatni. Pełen profesjonalizm!”

„Bardzo solidne i profesjonalne podejście do klienta pomoc w załatwieniu każdej formalności 3 × na TAK.”

„Pan Robert Dębczyński z Alvor Sp. z o.o. to bardzo profesjonalna osoba, szybki kontakt oraz szybka pomoc. Firmę oceniam w skali 10/10.”

Zapraszamy do współpracy

Robert Dębczyński, Prezes Zarządu Alvor Sp. z o.o.

Kontakt

Telefon

+48 666 605 671

Email

biuro@alvor.pl

Adres

ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa
KRS: 0000479504
NIP: 5252566784

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

13 + 9 =

Alvor sp. z o.o.

biuro@alvor.pl

+48 666 605 671


Alvor Sp. z o.o. - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© Alvor sp. z o.o. – Twój Partner w Biznesie. All rights reserved

Zadzwoń

Pin It on Pinterest

Share This