Kredyty

Chcąc dysponować szeroką ofertą współpracujemy z wieloma bankami, nie będąc przy tym powiązanym z żadną instytucją finansową. Wybieramy najkorzystniejsze oferty, jakie dostępne są w danym czasie na rynku, zapewniając przy tym ochronę Twoich interesów i finansów.

Pożyczki Pozabankowe

To pieniądze, które można otrzymać w bardzo krótkim czasie, bez konieczności składania różnego rodzaju zaświadczeń oraz formalności. Aby móc skorzystać z pożyczki pozabankowej z reguły wystarczy wypełnić wniosek. Pieniądze szybko trafiają na nasze konto. Pożyczki pozabankowe udzielane są na małe kwoty (zazwyczaj do kilku tys. zł) oraz na krótkie okresy spłaty (do kilku miesięcy).

Leasing

Pomożemy Ci w sfinansowaniu zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń. To oferta dla wszystkich, którzy cenią czas i wygodę. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami, co daje nam komfort pracy a Tobie leasing z najniższym oprocentowaniem.

Metale Inwestycyjne

SZWAJCARSKIE DEPOZYTY METALI INWESTYCYJNYCH

Faktoring

Wykonałeś usługę, zrealizowałeś projekt, sprzedałeś towar, ale zarobionych pieniędzy nie masz na koncie bo wystawiasz faktury z długimi terminami płatności? Dzięki faktoringowi będziesz mógł nie tylko zaksięgować fakturę, odprowadzić CIT i VAT, ale co ważne, szybko uzyskasz pieniądze.

Oferta dla Rolnika

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowej gospodarstw rolnych niezależnie od ich wielkości.

AURUM Residence

Aurum Residence to miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego mieszkania w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją, która składa się z 25 mieszkań i wyróżnia się nowoczesną architekturą – szklanymi i metalowymi elementami wykończenia. To doskonałe połączenie gwarantuje ponadczasowy design inwestycji i wyróżnia ją na tle innych budynków tego typu.

aLVOR – TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

Kredyty

Chcąc dysponować szeroką ofertą współpracujemy z wieloma bankami, nie będąc przy tym powiązanym z żadną instytucją finansową. Wybieramy najkorzystniejsze oferty, jakie dostępne są w danym czasie na rynku, zapewniając przy tym ochronę Twoich interesów i finansów.

Co oferujemy

Pomagamy swoim Klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania finansowego

Ciężką pracą zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę i jako doradcy finansowi wiemy, że sprawa każdego Klienta jest inna, ale za każdym razem równie ważna i nie istotne czy to jest kredyt na 1 tyś czy na 10 mln.

9

Kredyt HIPOTECZNY

Decyzja o nowym mieszkaniu lub budowie domu to często jedna z najważniejszych decyzji w Naszym życiu. Często klienci nie potrafią samodzielnie wybrać najlepszej oferty, która będzie dopasowana do ich potrzeb i możliwości. Wystarczy, że spotkamy się aby omówić Twoje plany i marzenia.

9

Kredyt dla FIRMY

Możliwości finansowania rozwoju firmy takiego jak zakup maszyn, siedziby firmy, modernizacji sprzętu, rozbudowy działu produkcji, wymiany linii technologicznej lub potrzeb wynikających z bieżącej działalności. Dopasujemy finansowanie, złożymy wnioski w kilku bankach i porównamy kilkanaście ofert aby wybrać tą najlepszą.

9

Kredyt KONSOLIDACYJNY

To kredyt, który zakłada połączenie kilku mniejszych zobowiązań finansowych (spłacanych w kilku bankach) w jeden większy kredyt (spłacany w jednym banku). Bank spłaca nasze poprzednie pożyczki i udziela nam nowego kredytu. W ramach kredytu konsolidacyjnego możemy spłacić następujące zobowiązania: kredyty samochodowe, hipoteczne, ratalne lub kredyty znajdujące się na rachunku bieżącym oraz zadłużenia na kartach kredytowych.

9

Kredyt GOTÓWKOWY

To możliwość uzyskania środków na dowolny cel szybko i bez zbędnych formalności. Jeśli potrzebna jest nieduża ilość gotówki. Wybór właściwej oferty jest kluczowy dla naszego portfela, więc lepiej dobrze porównać kredyty zanim się zdecydujemy na zaciągnięcie któregoś z nich.

9

Kredyt SAMOCHODOWY

To rodzaj pożyczki celowej, która jest przeznaczona na sfinansowanie zakupu wybranego przez nas pojazdu. Pojazd nie musi w tym przypadku dotyczyć wyłącznie samochodu. Kredyt może być udzielony zarówno na zakup samochodu osobowego, jak i przyczep kempingowych, motocykli, motorowerów, skuterów, czy łodzi motorowych.

9

Pożyczka HIPOTECZNA

To zabezpieczone hipoteką zobowiązania finansowe, które zaciągamy w banku i które możemy przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczki hipoteczne różnią się od tradycyjnych tym, że zazwyczaj dotyczą znacznie większych kwot i mogą być spłacane przez dłuższy czas w porównaniu z tradycyjną pożyczką (czasem nawet do 25 lat). Zabezpieczeniem dla banku jest tutaj nieruchomość, do której mamy prawo własności.

Dlaczego warto skorzystać
naszych usług?

Z nami masz pewność, że porównamy wszystkie elementy kredytu, które wpływają na jego kształt: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek. Porównanie nic nie kosztuje, a wybór właściwej oferty da Ci ogromne oszczędności.

Wypracowaliśmy świetne kontakty z najważniejszymi instytucjami finansowymi, a to daje nam bardzo wysoką skuteczność w przyznawalności kredytów.

Twój Sukces jest Naszym Sukcesem. Wierzymy, że komunikacja i spotkanie to podstawa udanej inwestycji. Dlatego już dziś zapraszamy Cię na wyjątkowe połączenie najlepszej jakości kawy z prezentacją naszej oferty.

Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w Twojej sprawie.

Szukamy indywidualnych i nieszablonowych rozwiązań. Negocjacje na szczeblu decyzyjnym pozwala nam na uzyskanie kredytu nawet w trudnych i skomplikowanych sprawach

jesteśmy już pełnoletni na rynku finansowym, a Ty dostajesz nasze doświadczenie za darmo

i cały czas rośnie. nasi klienci uzyskali już ponad 300 mln zł.

tyle instytucji finansowych reprezentujemy

obsłużyliśmy już ponad 900 klientów, a znaczna większość to nasi stali klienci

Zastanawiasz się jeszcze dlaczego lepiej skorzystać z naszego doświadczenia, zamiast działać na własną rękę?

Podczas pierwszego kontaktu przede wszystkim:

 • wyliczymy zdolność kredytową w poszczególnych bankach – to pozwala określić ile kredytu przyzna bank przy danych dochodach,
 • sprawdzimy historię kredytową (BIK) – dobra historia kredytowa pomaga w uzyskaniu kredytu,
 • omówimy proces uzyskania kredytu „krok po kroku”.

Kolejne spotkanie/kontakt:

 • porównamy kredyty z wielu banków – porównanie wszystkich elementów kredytu daje podstawę do dokonania właściwego wyboru,
 • przedstawimy i wyjaśnimy szczegóły ofert – abyś w pełni świadomie podjął decyzję o wyborze kredytu poznając wszystkie „za” i „przeciw” poszczególnych ofert,
 • pomożemy wybrać kredyt, który jest najkorzystniejszy dla Ciebie.

Kiedy banki są już wybrane:

 • pomożemy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych,
 • złożymy wnioski w wybranych bankach,
 • wynegocjujemy warunki kredytu, aby były jak najlepsze dla Ciebie,
 • wytłumaczymy detale decyzji i umowy kredytowej,
 • będziemy towarzyszyć przy podpisaniu umowy kredytowej w banku – wiemy, że to bardzo ważne dla Ciebie – dzięki obecności przy podpisywaniu umowy możemy na bieżąco odpowiadać na pytania. Jesteśmy do dyspozycji również po wypłacie kredytu, aby rozwiązywać kwestie po kredytowe.

Najczęściej zadawane pytania

u

Czy fakt, że mam nieruchomość i mogę ją obciążyć hipoteką wystarczy, żeby otrzymać Kredyt?

Nie. Przede wszystkim należy mieć zdolność kredytową. Nie należy jej mylić z posiadanym majątkiem. Hipoteka na nieruchomości to tylko zabezpieczenie. Dla banku liczy się, czy będziemy mieli z czego spłacić zobowiązanie. Dlatego nawet najbardziej atrakcyjna nieruchomość nie zastąpi odpowiednio wysokich dochodów.

u

Czy bank może nam zabrać mieszkanie, jeśli opóźniamy się ze spłatą?

Bank w pierwszej kolejności będzie starał się wykorzystać inne możliwości (np. inne zabezpieczenia – poręczycieli itp.). Jeśli będzie musiał zaspokoić się z hipoteki, to nie odbędzie się to wcale w tak prosty sposób. Bank nie stanie się właścicielem nieruchomości. Komornik działający w imieniu kredytodawcy rozpocznie egzekucję, dokonując jednocześnie wpisu w księdze wieczystej o tym fakcie. Mieszkanie zostanie wycenione i wystawione na licytację. Bank zaspokoi się w pierwszej kolejności ze środków pozyskanych od kupującego nieruchomość, a reszta trafi do innych wierzycieli kredytobiorcy lub do jego rąk.

u

Czym różni się kredyt gotówkowy od pożyczki?

Różnica sprowadza się głównie do rodzaju stron umowy. Kredytu może udzielić jedynie bank, pożyczki z kolei osoby fizyczne i prawne. Ponadto umowa kredytowa musi zostać zawarta na piśmie, natomiast jedynie pożyczki powyżej 500 zł wymagają ich udokumentowania na piśmie. Kredyt udzielany jest zawsze odpłatnie, pożyczka niekoniecznie – czasem zobowiązujemy się w jej przypadku oddać tyle, ile pożyczyliśmy.

u

Na czym polega kredyt w rachunku bieżącym, tzw. linia?

Kredyt udzielony w rachunku bieżącym to kredyt obrotowy, powszechnie nazywany linią kredytową. Banki udzielają go klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. To wygodne rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą stworzyć sobie margines bezpieczeństwa finansowego. Kredyt obrotowy udzielany w rachunku bieżącym w banku jest kredytem odnawialnym, nazywanym również linią kredytową. Podstawową cechą linii kredytowej jest możliwość wielokrotnego wykorzystania przyznanego przez bank limitu. Klient płaci za przystąpienie do takiego zobowiązania, najczęściej opłatę w wysokości kilku procent udzielonej kwoty kredytu.

u

Czy otrzymam kredyt na samochód używany?

Tak, kredyt samochodowy można przeznaczyć na zakup samochodu używanego. Banki wprowadzają jednak pewne ograniczenia, które uzależnione są od wieku danego pojazdu. Im wyższy wiek pojazdu, tym większego wkładu własnego może zażądać bank.

u

Jakie są rodzaje kredytów konsolidacyjnych?

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy – bank nie wymaga od ciebie zabezpieczenia tego kredytu, możesz go wziąć na krótszy czas, ale minusem jest stosunkowo wyższe oprocentowanie.
Kredyt konsolidacyjny hipoteczny – zgodnie z nazwą, wymagane jest przy nim zabezpieczenie w postaci hipoteki, ale dzięki temu oprocentowanie może być niższe, a zaciągana kwota wyższa.

u

Czy można sprzedać mieszkanie obciążone hipoteką?

Tak. Bank, czyli tzw. wierzyciel hipoteczny, nie może zakazać właścicielowi nieruchomości, by korzystał z przysługujących mu praw. Dla banku nie jest istotne do kogo należy mieszkanie będące zabezpieczeniem kredytu – i tak w razie konieczności odzyskania zadłużenia ma do niego pierwszeństwo. Inną kwestią natomiast jest przestrzeganie umowy kredytowej, np. w zakresie informowania banku o zamiarze sprzedania nieruchomości.

u

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Banki nie muszą wymagać przedstawiania celu kredytowania lub też rozliczania się z tego, w jaki sposób wydaliśmy przyznane pieniądze. Celem kredytu gotówkowego może być zatem nawet kilka celów.

u

Jakie dokumenty trzeba zgromadzić, ubiegając się o kredyt gotówkowy?

Najczęściej wymaganym dokumentem jest oświadczenie o dochodach, za pomocą którego sami poświadczamy wysokość naszych zarobków. Drugim koniecznym do uzyskania kredytu dokumentem jest dowód osobisty. Czasem potrzebna jest też zgoda współmałżonka na wzięcie kredytu oraz zaświadczenie o jego dochodach. Gdy prowadzimy działalność gospodarczą, będziemy często musieli przedstawić zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu ze składkami ubezpieczeniowymi. W wielu przypadkach ofert kredytowych wystarczy jednak nasze oświadczenie o dochodach.

u

Jaką zdolność kredytową ma osoba prowadząca własną działalność?

Przy ubieganiu się o kredyt bankowy obowiązkowo trzeba mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową, aby otrzymać takie finansowanie. Pod pojęciem zdolność kredytowa należy rozumieć zdolność do uregulowania terminowo posiadanych zobowiązań finansowych. Mając dochód, musimy go przeznaczyć na stałe opłaty, w tym uiszczanie rat kredytów i pożyczek, które wcześniej zaciągnęliśmy. Przy dokonywaniu analizy zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę różne źródła dochodów. Najbardziej pożądane są źródła takie jak wynagrodzenie z pracy na etacie. Jednak i dochody z przedsiębiorstwa mogą być podstawą dla wyliczenia zdolności kredytowej. Kluczowymi czynnikami do oceny zdolności kredytowej przedsiębiorcy będą: posiadany majątek – aktywa, struktura kapitału, źródła finansowania działalności, wysokość przychodów i kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

u

Czy otrzymam kredyt na samochód bez wkładu własnego?

Tak, banki oferują możliwość udzielenia kredytu na pełną wartość pojazdu. Zazwyczaj są to auta prosto z salonu lub w wieku do trzech lat po zjechaniu z taśmy produkcyjnej, których wartość nie przekracza 100 tysięcy złotych. Wysokość kredytu jest uzależniona od dochodów, a także wieku oraz wartości pojazdu.

u

Jakie są zalety kredytów konsolidacyjnych?

Nie musisz pamiętać o spłacaniu kilku różnych kredytów. Masz miesięcznie jeden termin płatności, a nie np. trzy lub więcej.
Możesz liczyć na niższe oprocentowanie, dzięki kumulacji wszystkich zaciągniętych kredytów. Pomaga spłacić dotychczasowe zobowiązania, z którymi nie możesz sobie poradzić.

W ciągu kilkunastu lat działalności na Polskim rynku zaufało nam wielu Klientów

Od początku działalności staramy się konsekwentnie podnosić standard naszych usług poprzez ciągłe ulepszanie swoich kwalifikacji. Dzięki temu posiadamy dzisiaj grono zaufanych klientów. Mamy nadzieje, że do nich dołączysz i pomożemy Ci sfinansować swoje plany i marzenia.

Opinie naszych klientów

„Pełen profesjonalizm! Pan Robert rzetelny, cierpliwie odpowiadał na nasze miliony pytań. Poprowadził naszą sprawę bardzo sprawnie i szybko. Oczywiście z efektem pozytywnym dla nas. Wiedza i doświadczenie. Polecam!!!”

„Skorzystaliśmy z usług firmy Alvor sp.zo.o. i jesteśmy bardzo zadowoleni Pan Robert załatwił za Nas wszystko. Zdecydowanie polecam tą firmę gdyż wykazała się ogromnym profesjonalizmem, szybkością i skutecznością!”

„Gorąco polecam tych doradców finansowych. Stają na głowie, żeby załatwić najlepsze warunki kredytowe dla klienta oraz służą radą i pomocą również po załatwieniu kredytu. Ja miałem małe komplikacje już po uruchomieniu kredytu ze względu na wyjazd za granice i gdyby nie szybka i fachowa pomoc Pana Roberta to miałbym spory problem z deweloperem. Także jeszcze raz gorąco polecam.”

„Polecam, bardzo dobra współpraca. Pan Dębczyński szuka takiego rozwiązania, które jest najlepiej dostosowane dla moich potrzeb. Jestem zadowolona i polecam usługi spółki Alvor swoim Klientom. Wielu z nich rozwiązało swoje problemy dzięki współpracy z Alvor sp. z o.o.”

„Skorzystaliśmy z usług firmy Alvor w bieżącym roku i szczerze polecamy tego partnera. Dzięki Panu Robertowi i jego współpracownikom uzyskaliśmy duży kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach. Nasza wcześniejsza, samodzielna próba uzyskania takiej kwoty zakończyła się fiaskiem. Dodatkowo Alvor załatwił za nas całą dokumentację, działał bardzo szybko i sprawnie. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę!”

„Profesjonalna i szybka obsługa, kredyt załatwiony w 24h na rewelacyjnych warunkach, zadbano dosłownie o wszystkie szczegóły i całą dokumentację. Pan Robert i jego drużyna naprawdę dbają o wszystko i służą ogromną pomocą. Serdecznie polecam.”

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym dotychczasowym Klientom za niezwykle miłą i rozwojową współpracę. Praca dla Was była dla czystą przyjemnością. Staramy się stale podnosić jakość naszych usług w związku z czym bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za kilka słów na temat naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy

Robert Dębczyński, Prezes Zarządu Alvor Sp. z o.o.

Kontakt

Telefon

+48 666 605 671

Email

biuro@alvor.pl

Adres

ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa
KRS: 0000479504
NIP: 5252566784

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

15 + 1 =

Alvor sp. z o.o.

biuro@alvor.pl

+48 666 605 671


Alvor Sp. z o.o. - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© Alvor sp. z o.o. – Twój Partner w Biznesie. All rights reserved

Zadzwoń

Pin It on Pinterest

Share This