Kredyty

Chcąc dysponować szeroką ofertą współpracujemy z wieloma bankami, nie będąc przy tym powiązanym z żadną instytucją finansową. Wybieramy najkorzystniejsze oferty, jakie dostępne są w danym czasie na rynku, zapewniając przy tym ochronę Twoich interesów i finansów.

Pożyczki Pozabankowe

To pieniądze, które można otrzymać w bardzo krótkim czasie, bez konieczności składania różnego rodzaju zaświadczeń oraz formalności. Aby móc skorzystać z pożyczki pozabankowej z reguły wystarczy wypełnić wniosek. Pieniądze szybko trafiają na nasze konto. Pożyczki pozabankowe udzielane są na małe kwoty (zazwyczaj do kilku tys. zł) oraz na krótkie okresy spłaty (do kilku miesięcy).

Leasing

Pomożemy Ci w sfinansowaniu zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń. To oferta dla wszystkich, którzy cenią czas i wygodę. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami, co daje nam komfort pracy a Tobie leasing z najniższym oprocentowaniem.

Metale Inwestycyjne

SZWAJCARSKIE DEPOZYTY METALI INWESTYCYJNYCH

Faktoring

Wykonałeś usługę, zrealizowałeś projekt, sprzedałeś towar, ale zarobionych pieniędzy nie masz na koncie bo wystawiasz faktury z długimi terminami płatności? Dzięki faktoringowi będziesz mógł nie tylko zaksięgować fakturę, odprowadzić CIT i VAT, ale co ważne, szybko uzyskasz pieniądze.

Oferta dla Rolnika

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowej gospodarstw rolnych niezależnie od ich wielkości.

AURUM Residence

Aurum Residence to miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego mieszkania w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją, która składa się z 25 mieszkań i wyróżnia się nowoczesną architekturą – szklanymi i metalowymi elementami wykończenia. To doskonałe połączenie gwarantuje ponadczasowy design inwestycji i wyróżnia ją na tle innych budynków tego typu.

Wystarczy Mieć

SZWAJCARSKIE DEPOZYTY METALI INWESTYCYJNYCH

Metale szlachetne

Korzystna cena zakupu

Już od 1-go euro kupują Państwo nawet do 15% taniej części dużych sztab.

Szybka dostawa

W każdym momencie od 1 grama Ubezpieczona wysyłka Śledzenie przesyłki online

Wysoka cena sprzedaży

Za przechowywane dla Państwa metale szlachetne. Sprzedaż w dowolnej chwili online.

Własność w 100%

W przypadku przechowywania zostaną Państwu automatycznie przyporządkowane sztaby o określonych numerach. Poprzez przyporządkowanie sztaby następuje prawne przeniesienie własności na Państwa.

Certyfikowany standard jakości

Sztaby z wytłoczonymi numerami, pochodzące od producentów certyfikowanych przez LBMA.

Gwarancja odkupu

Za Państwa metale szlachetne przechowywane w sejfie.

Maksymalne Bezpieczeństwo

Państwa Metale szlachetne przechowywane są w certyfikowanych sejfach.

Audyt zewnętrzny

Regularna kontrola poprzez niezależnego kontrolera. Lista zasobów publikowana jest codziennie online.

Korzyść podatkowa

W przypadku przechowywania zakup srebra, platyny i palladu jest nieopodatkowany.

Złoto

Feingold

Oszczędzanie w sztabach złota

Prosimy wybrać złoto jako cel oszczędzania. Wraz z każdym zakupem zostaną Państwu przyporządkowane części dużych sztab złota.

Pieniądz papierowy ciągle traci na wartości

Masowe zwiększanie ilości pieniędzy przez rządy prowadzi do tego, że pieniądz papierowy ciągle traci na wartości. Polityka pieniężna rządów nie dotyczy jednak złota. Kiedy pieniądz papierowy stracił na wartości, właściciel złota mógł zapłacić nim wszędzie.

Złoto utrzymuje wartość

W okresie wprowadzania Euro w roku 1999 za 100 EUR można było nabyć 12,7 gramów złota. 16 lat później 100 EUR wystarczyło jedynie na zakup ok. 2,8 gramów złota.

Złoto zyskuje w niepewnych czasach

Historia pokazuje, że popyt na złoto jak także jego cena wzrastały zawsze wtedy, gdy państwa znajdowały się w kryzysowym położeniu ekonomicznym i politycznym oraz gdy waluty traciły siłę nabywczą.

Rezerwy złota kończą się

Złoto nie może być wydobywane w nieograniczonej ilości. Całkowita ilość złota możliwa jeszcze do wydobycia szacowana jest na ok. 45.300 ton i wystarczy przy niezmiennym wydobyciu na okres ok. 15 lat.

Popyt na złoto rośnie

Duże państwa na całym świecie zwiększają obecnie swoje rezerwy złota. Wydobycie złota wynosi rocznie ok. 3.000 ton, popyt na złoto leży obecnie w granicach ok. 4.100 ton rocznie.

Złoto powinno znaleźć się w każdym depozycie

Międzynarodowe domy inwestycyjne radzą, aby przynajmniej 10% Państwa majątku zabezpieczać fizycznym złotem. W celu zabezpieczenia administratorzy majątków kupują złoto dla swoich zamożnych Klientów jako część ich portfolio. Krajowe banki centralne gromadzą złoto jako rezerwę walutową.

Srebro

feinsilber

Oszczędzanie w srebrze

Prosimy wybrać srebro jako cel oszczędzania.
Wraz z każdym zakupem zostaną Państwu przyporządkowane części dużych sztab srebra.

Metal szlachetny o właściwościach antybakteryjnych

z powodu właściwości bakteriobójczych srebro jest tak ważne dla zastosowań w medycynie. Przemysł korzysta z tego antybakteryjnego działania np. w lodówkach i pralkach. Już starzy Egipcjanie znali te właściwości i magazynowali wodę pitną w naczyniach pokrytych srebrem.

Najwyższa przewodność elektryczna wśród metali

Srebro posiada najwyższą przewodność elektryczną i cieplną spośród wszystkich innych metali oraz jest wbudowane w każdym aucie, telefonie komórkowym i włączniku światła. Srebro nie utlenia się i jest w przemyśle niezastąpiony.

Srebro wyczerpuje się

Srebro zyskuje na tym, że jedynie w niewielkiej części traktowane jest jako metal inwestycyjny oraz że największa część jego rocznej nowej produkcji wykorzystywana jest w celach przemysłowych.

Popyt na srebro rośnie

Globalny niedobór wody prowadzi do tego, że opracowuje się nowe metody jej pozyskiwania, w których to wykorzystuje się srebro. Rosnąca liczba ludności na całym świecie potrzebuje sprzętu elektrycznego, rośnie także zapotrzebowanie srebra w przemyśle medycznym.

Do dalszych obszarów zastosowania należą instalacje solarne. Energia słoneczna jest nową rozwijającą się dziedziną, w której w przyszłości wzrośnie zapotrzebowanie na srebro.

Platyna

platinum

Oszczędzanie w sztabach platyny

Prosimy wybrać platynę jako cel oszczędzania.
Wraz z każdym zakupem zostaną Państwu przyporządkowane części dużych sztab platyny.

Platyna jest jednym z najbardziej wartościowych metali szlachetnych na świecie

Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości jest to metal wszechstronnie stosowany zarówno w medycynie, jak i przemyśle. Spośród wszystkich innych metali platyna wyróżnia się największą tolerancją w organach i organizmie, dzięki czemu stosuje się ją do wyrobu sond medycznych oraz rozruszników serca.

Większość platyny wykorzystywana jest w procesie produkcji katalizatorów samochodowych oraz ogniw paliwowych. Jest ona także popularnym metalem w przemyśle biżuteryjnym.

W roku 2000 popyt wynosił jeszcze ok. 180 ton. W roku 2013 wzrósł on do ponad 250 ton.

Wzrost spowodowany jest głównie rozwijającym się przemysłem motoryzacyjnym a także coraz silniejszym sektorem inwestycyjnym.

Oprócz tego także azjatycki przemysł biżuteryjny coraz częściej sięga po platynę.

Pallad

palladium

Oszczędzanie w sztabach pallad

Prosimy wybrać pallad jako cel oszczędzania.
Wraz z każdym zakupem zostaną Państwu przyporządkowane części dużych sztab palladu.

Pallad absorbuje i oczyszcza wodór tak dobrze jak żaden inny materiał.

Jest niezbędny w przemyśle motoryzacyjnym.

W większości pallad znajduje swoje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym do produkcji katalizatorów. Oprócz tego wykorzystywany jest w obszarze medycyny i elektroniki oraz przy produkcji biżuterii.

Dla technologii ogniw paliwowych, które mogą stać się nowym napędem dla pojazdów, pallad odgrywa bardzo ważną rolę.

Zdaniem ekspertów już od wielu lat popyt na pallad przewyższa jego podaż.

Roczne światowe wydobycie palladu wynosi ok. 200 ton. Według szacunków ekspertów roczny popyt na ten metal będzie wynosił nawet do 500 ton.

Metale szlachetne od producentów certyfikowanych przez LBMA

Specjalizujemy się w zakupie i sprzedaży fizycznego złota, srebra, platyny i palladu. Posiadając depozyt online mogą Państwo z dokładnością co do centa oszczędzać, kupować, sprzedawać oraz przechowywać metale szlachetne. Nasze elastyczne plany oszczędnościowe nie mają żadnego okresu trwania, nie są związane z deklaracją zakupów oraz nie narzucają okresów wypowiedzenia.

Katalog

Dlaczego NBP kupił złoto?

„Złoto jest tym szlachetnym nośnikiem wartości, które przechowują wszystkie banki centralne na świecie (…) Dlatego że w trudnych czasach jest takim łatwo wymienialnym i łatwo przesuwalnym z jednego miejsca w drugie symbolem wartości. Każdy bank w swoim skarbcu albo zagranicą – to jest jego wybór – przechowuje ileś tam ton złota. W naszym przypadku jest to 110 ton w tej chwili (według najnowszych dostępnych danych NBP dysponuje 128,6 tonami złota – przyp. red.) – odpowiedział prezes NBP Adam Glapiński.

– W trudnych sytuacjach, o których nie ma co mówić: kryzysu czy – nie daj Boże – wojny, złoto jest podstawowym nośnikiem wartości, które nie podlega żadnemu zakwestionowaniu i może być używane – dodał prezes „

więcej na: https://www.bankier.pl

NBP kupił w czerwcu blisko 100 ton złota

„Narodowy Bank Polski ponownie zaskoczył. Okazało się, że rozpoczęte w ubiegłym roku zakupy złota powiększyły stan posiadania naszego kraju o ponad 125 ton.”

Narodowy Bank Polski poinformował w piątek, że „zrealizował strategiczne decyzje Zarządu NBP o znacznym zwiększeniu zasobów złota w rezerwach dewizowych”. Jak podał polski bank centralny, w latach 2018-2019 zasoby złota NBP wzrosły o 125,7 ton, do 228,6 ton. NBP dodał także, że blisko połowa polskiego złota zostanie sprowadzona do kraju.

„W latach 2018-2019 zasoby złota NBP zostały zwiększone o 125,7 ton i obecnie wynoszą 228,6 ton” – czytamy w komunikacie banku. Dodano, że blisko połowa polskiego złota zostanie sprowadzona do kraju i będzie przechowywana w skarbcach NBP.

więcej na: https://www.bankier.pl

KONTAKT

sKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

Telefon

+48 513 075 859

Email

dariusz.zychlinski@prawdziwewartosci.pl

Godziny pracy

Pon – Pt: 8:00 – 17:00
Sob: 10:00 – 15:00

Alvor sp. z o.o.

biuro@alvor.pl

+48 666 605 671


Alvor Sp. z o.o. - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© Alvor sp. z o.o. – Twój Partner w Biznesie. All rights reserved

Zadzwoń

Pin It on Pinterest

Share This