Kredyty

Chcąc dysponować szeroką ofertą współpracujemy z wieloma bankami, nie będąc przy tym powiązanym z żadną instytucją finansową. Wybieramy najkorzystniejsze oferty, jakie dostępne są w danym czasie na rynku, zapewniając przy tym ochronę Twoich interesów i finansów.

Pożyczki Pozabankowe

To pieniądze, które można otrzymać w bardzo krótkim czasie, bez konieczności składania różnego rodzaju zaświadczeń oraz formalności. Aby móc skorzystać z pożyczki pozabankowej z reguły wystarczy wypełnić wniosek. Pieniądze szybko trafiają na nasze konto. Pożyczki pozabankowe udzielane są na małe kwoty (zazwyczaj do kilku tys. zł) oraz na krótkie okresy spłaty (do kilku miesięcy).

Leasing

Pomożemy Ci w sfinansowaniu zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń. To oferta dla wszystkich, którzy cenią czas i wygodę. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami, co daje nam komfort pracy a Tobie leasing z najniższym oprocentowaniem.

Metale Inwestycyjne

SZWAJCARSKIE DEPOZYTY METALI INWESTYCYJNYCH

Faktoring

Wykonałeś usługę, zrealizowałeś projekt, sprzedałeś towar, ale zarobionych pieniędzy nie masz na koncie bo wystawiasz faktury z długimi terminami płatności? Dzięki faktoringowi będziesz mógł nie tylko zaksięgować fakturę, odprowadzić CIT i VAT, ale co ważne, szybko uzyskasz pieniądze.

Oferta dla Rolnika

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowej gospodarstw rolnych niezależnie od ich wielkości.

AURUM Residence

Aurum Residence to miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego mieszkania w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją, która składa się z 25 mieszkań i wyróżnia się nowoczesną architekturą – szklanymi i metalowymi elementami wykończenia. To doskonałe połączenie gwarantuje ponadczasowy design inwestycji i wyróżnia ją na tle innych budynków tego typu.

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie od dewelopera?

Własne mieszkanie

Dla większości z nas zakup swoich własnych czterech kątów jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Łączy się ona zazwyczaj z koniecznością wzięcia kredytu hipotecznego, który wiąże bardziej niż małżeństwo. Mieszkanie kupowane od dewelopera może jest i droższe, ale za to tańsze w utrzymaniu oraz które możemy urządzić według własnego gustu. Na co warto zwrócić uwagę kupując mieszkanie na rynku pierwotnym i nie dać się naciągnąć?

01

Lokalizacja

Zgodnie z ustawą deweloperską sprzedawca powinien nam przedstawić prospekt ze szczegółowymi informacjami o inwestycjach planowanych w promieniu jednego kilometra. Warto jednak samemu przeanalizować miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i wzbogacić się o niezbędną wiedzę.
Należy również wziąć pod uwagę dostępność do usług takich jak sklepy, szkoły, przedszkola czy przychodnie, a także kwestię komunikacji (zwłaszcza w godzinach szczytu) z miejscem pracy, centrum miasta i innych miejscami, w których często bywamy.

02

Sprawdzić dewelopera

Ustawa deweloperska oraz obowiązek założenia rachunku powierniczego chroni interesy kupujących. Jednak nie chroni ona przed skutkami stresu spowodowanego upadkiem dewelopera. Należy więc dokładnie prześwietlić sprzedającego i upewnić się między innymi czy nie ma problemów finansowych. Można go sprawdzić w ZUSie, KRD (Krajowym Rejestrze Długów) i KRS (Krajowym Rejestrze Sądownictwa). Jeżeli firma jest notowana na giełdzie, ma ona obowiązek publikowanie raportów. Warto również przyjrzeć się wcześniejszym budynkom dewelopera.
A jeśli mamy do czynienia z małym deweloperem, mającym na swoim koncie tylko tę jedną inwestycję, która nas interesuje? Koniecznie w takiej sytuacji należy sprawdzić właściciela firmy i pozostałe obszary jego działalności, np. w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej).

03

Sprawdzić stan prawny gruntu, na którym stoi budynek

W księdze wieczystej, dostępnej w internecie, bez wychodzenia z domu możemy się dowiedzieć czy działka nie jest obciążona hipoteką czy służebnością..

04

Sprawdzić jakość wykonania budynku i standard wykończenia mieszkania

Przy zakupie mieszkania konieczna będzie pomoc fachowca, najlepiej inżyniera z doświadczeniem, który wskaże błędy wykonawcze czy nawet projektowe. Jego usługa może kosztować nawet kilkaset złotych, ale przy zakupie mieszkania nie jest to aż tak duży wydatek. Może być również bardzo pomocny przy ewentualnych negocjacjach cenowych z deweloperem, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.
Jeżeli budynek już stoi, warto dowiedzieć się czy ma pozwolenie na użytkowanie, a jeżeli nie, to na jakim etapie są czynności odbiorowe.

05

Policzyć wszystkie koszty dodatkowe

Do ceny mieszkania należy dodać opłaty notarialne oraz sądowe związane z wpisem do księgi wieczystej. Dodatkowo należy również zorientować się, jaka jest przewidywana wysokość czynszu.
Trzeba również policzyć, ile będziemy musieli zainwestować dodatkowo, aby móc się wprowadzić do mieszkania. Może okazać się, że za atrakcyjną ceną, jaką oferuje nam deweloper, kryje się niski standard wykończenia i brak np. gniazdek czy grzejników, które klient musi zamontować na własny koszt.

06

Dokładnie przeanalizować umowę.

Warto zwrócić się do prawnika lub doradcy finansowego, który wyjaśniłby nam niezrozumiałe fragmenty i sprawdził umowę pod kątem niedowolnych zapisów.

Skomplikowane procedury dla kredytów hipotecznych

Decyzja o nowym mieszkaniu lub budowie domu to często jedna z najważniejszych decyzji w Naszym życiu. Często klienci nie potrafią samodzielnie wybrać najlepszej oferty, która będzie dopasowana do ich potrzeb i możliwości. Wystarczy, że spotkamy się aby omówić Twoje plany i marzenia.

Już od ponad 18 lat pomagamy w podjęciu trudnych decyzji związanych z wyborem najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Jesteśmy dla Was. Wiemy ile czasu trzeba poświęcić aby zgromadzić wymagane dokumenty. Możemy nawet to po części przedstawić:

Segregator pełen dokumentów, dwie teczki i cała masa luźnych kartek – tak w skrócie można opisać zbieranie niezbędnej dokumentacji, która potrzeba jest do złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. I choć z pozoru wygląda to na typowe przekoloryzowanie sytuacji, to rzeczywistość pokazuje, że nie ma w tym ani grama przesady.
Dokumenty niezbędne do tego, aby tylko ubiegać się o przyznanie kredytu mieszkaniowego, są przez bank wymagane w sposób niezwykle restrykcyjny. Znajdują się tam skany i odpisy aktów notarialnych, dowodów osobistych wnioskodawców, ich ewentualnych żyrantów, odpisy z ksiąg wieczystych, aktów własności nieruchomości, zatwierdzone i oficjalne oferty sprzedaży wybranego domu lub gotowe plany i projekty budynku, który dopiero powstanie… A to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką jest całkowita dokumentacja! Klienci muszą przedstawić również dowody na swoje zarobki i przekonać bank, że będą rzetelnie spłacać swoje zobowiązanie. Muszą więc zdobyć zaświadczenia o zarobkach, przekazać kopie swoich umów o pracę z okresem zatrudnienia, nierzadko opłacane rachunki z ostatnich miesięcy oraz zaświadczenie o innych posiadanych kredytach.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Twój Sukces jest Naszym Sukcesem. Wierzymy, że komunikacja i spotkanie to podstawa udanej inwestycji. Dlatego już dziś zapraszamy Cię na wyjątkowe połączenie najlepszej jakości kawy z prezentacją naszej oferty.

Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w Twojej sprawie.

„Jakość obsługi, doradztwo, współpraca na wysokim poziomie. Elastyczne podejście i profesjonalizm podczas przedstawiania oferty dopasowanej do rzeczywistych potrzeb klienta. Dziękuję i polecam.”

„Usługa dotyczy kredytu hipotecznego. Zrealizowana na bardzo wysokim poziomie, bardzo duże zaangażowanie doradcy, pełen profesjonalizm. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Z wielką przyjemnością mogę polecić dalej. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie.”

„Kredyt hipoteczny – sprawa załatwiona szybko, sprawnie i profesjonalnie! Polecam!”

„Dzięki firmie Alvor Sp. z o.o. a w szczególności Panu Robertowi, wszystko co było niemożliwe, stało się możliwe. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i szybkość w pozyskaniu kredytu hipotecznego, w przyjaznej i miłej atmosferze. Serdecznie polecam i życzę dalszych sukcesów firmie Alvor Sp. z o.o.”

Zapraszamy do współpracy

Robert Dębczyński, Prezes Zarządu Alvor Sp. z o.o.

Kontakt

Telefon

+48 666 605 671

Email

biuro@alvor.pl

Adres

ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa
KRS: 0000479504
NIP: 5252566784

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

4 + 6 =

Alvor sp. z o.o.

biuro@alvor.pl

+48 666 605 671


Alvor Sp. z o.o. - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© Alvor sp. z o.o. – Twój Partner w Biznesie. All rights reserved

Zadzwoń

Pin It on Pinterest

Share This