Kredyty

Chcąc dysponować szeroką ofertą współpracujemy z wieloma bankami, nie będąc przy tym powiązanym z żadną instytucją finansową. Wybieramy najkorzystniejsze oferty, jakie dostępne są w danym czasie na rynku, zapewniając przy tym ochronę Twoich interesów i finansów.

Pożyczki Pozabankowe

To pieniądze, które można otrzymać w bardzo krótkim czasie, bez konieczności składania różnego rodzaju zaświadczeń oraz formalności. Aby móc skorzystać z pożyczki pozabankowej z reguły wystarczy wypełnić wniosek. Pieniądze szybko trafiają na nasze konto. Pożyczki pozabankowe udzielane są na małe kwoty (zazwyczaj do kilku tys. zł) oraz na krótkie okresy spłaty (do kilku miesięcy).

Leasing

Pomożemy Ci w sfinansowaniu zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń. To oferta dla wszystkich, którzy cenią czas i wygodę. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami, co daje nam komfort pracy a Tobie leasing z najniższym oprocentowaniem.

Metale Inwestycyjne

SZWAJCARSKIE DEPOZYTY METALI INWESTYCYJNYCH

Faktoring

Wykonałeś usługę, zrealizowałeś projekt, sprzedałeś towar, ale zarobionych pieniędzy nie masz na koncie bo wystawiasz faktury z długimi terminami płatności? Dzięki faktoringowi będziesz mógł nie tylko zaksięgować fakturę, odprowadzić CIT i VAT, ale co ważne, szybko uzyskasz pieniądze.

Oferta dla Rolnika

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze finansowej gospodarstw rolnych niezależnie od ich wielkości.

AURUM Residence

Aurum Residence to miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego mieszkania w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją, która składa się z 25 mieszkań i wyróżnia się nowoczesną architekturą – szklanymi i metalowymi elementami wykończenia. To doskonałe połączenie gwarantuje ponadczasowy design inwestycji i wyróżnia ją na tle innych budynków tego typu.

Zostań naszym Partnerem

Kredyty . Leasing. Faktoring. Ubezpieczenia. Pożyczki.
wyślij zgłoszenie

Stań się Ekspertem Kredytowym

ALVOR to nowoczesny sposób na rozwój Twojego biznesu. Wypracowaliśmy efektywny model współpracy, który umożliwia naszym partnerom osiągnięcie satysfakcji, zarówno zawodowej, jak i finansowej. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą na zasadzie pośrednictwa przy sprzedaży produktów finansowych – dobrze trafiłeś! Dysponujemy bogatym pakietem usług związanych z rynkiem finansowym.

Dajemy partnerowi przepis na sukces

Jesteśmy otwarci na współpracę z doradcami finansowymi, doradcami kredytowymi, analitykami kredytowymi, agentami nieruchomości, właścicielami biur rachunkowych, biur doradztwa podatkowego, firm deweloperskich, firm budowlanych, biur projektowych/architektonicznych, komisów samochodowy oraz wszystkimi, którzy z zaangażowaniem chcieliby współpracować z profesjonalistami.

Dlaczego ALVOR?

OFERTY bankowe i pozabankowe

Posiadamy w swojej ofercie większość polskich banków, towarzystw ubezpieczeniowych, TFI oraz pozabankowych instytucji finansowych. Dzięki temu klient do nas trafiający otrzymuje ofertę optymalną, dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości w zakresie: kredytów i pożyczek hipotecznych, kredytów firmowych (obrotowe, inwestycyjne, dla start-up’ów, faktoringi), kredytów konsolidacyjnych, kredytów gotówkowych, leasingów, ubezpieczeń.

WIEDZA i doświadczenie

Rozpoczynając z nami współpracę zdobędziesz cenne doświadczenie, wiedzę na temat oferowanych produktów oraz umiejętności elastycznego dobierania rozwiązań do potrzeb danego Klienta. Wiemy jak ciężkie są początki, dlatego zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy.

WYNAGRODZENIE

Posiadając długoletnie doświadczenie w branży finansowej doskonale wiemy jak dużo pracy trzeba włożyć w pracę z klientem, aby jego wniosek został zaakceptowany i pieniądze wypłacone. Doceniamy włożony wysiłek i osiągane efekty. Dlatego nasi partnerzy biznesowi otrzymują adekwatne do swojej pracy PROWIZJE.

ROZWÓJ osobisty

Oferujemy liczne szkolenia dla ekspertów, zaczynając od szkoleń produktowych, merytorycznych, po szkolenia miękkie i coaching. Jesteś dla nas ważny, dlatego jesteśmy lojalnym partnerem również wtedy, gdy na drodze pojawiają się trudności. Takie podejście tworzy relacje, której fundamentem jest wzajemne zaufanie, którego oczekujemy również od Ciebie.

Duża ELASTYCZNOŚĆ

Oferujemy pełną dowolność w doborze produktów z naszego portfolio. Nie nakładamy żadnych wymagań pod względem realizacji planów finansowych.

Możliwości ofertowe na terenie CAŁEGO KRAJU

Działamy na terenie całego kraju. Pragniemy zachęcić Państwa do współpracy mając nadzieję, iż dołączycie Państwo do grona stałych, usatysfakcjonowanych współpracowników naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy

Robert Dębczyński, Prezes Zarządu Alvor Sp. z o.o.

Kontakt

Telefon

+48 666 605 671

Email

biuro@alvor.pl

Adres

ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa
KRS: 0000479504
NIP: 5252566784

WSPÓŁPRACA

Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

2 + 1 =

Alvor sp. z o.o.

biuro@alvor.pl

+48 666 605 671


Alvor Sp. z o.o. - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© Alvor sp. z o.o. – Twój Partner w Biznesie. All rights reserved

Zadzwoń

Pin It on Pinterest

Share This